ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

Kutsikakool

KÕIK MEIE TREENINGUD TOIMUVAD POSITIIVSETE MEETODITEGA ILMA KOERALE STRESSI JA VALU TEKITAMATA!

Kutsikakool, nii uhkelt, kui see ka ei kõla, on tegelikkuses esimesed sammud koera sotsialiseerimisel ning kasvatamisel selles suunas, et koer täiskasvanuna oleks julge, iseseisev ega ei ärrituks või kardaks ümbritsevaid inimesi, olukordi ja esemeid.

Me ei õpeta kutsikaid koos nn. klassis või kutsikakoolis.

Kutsikate suurel hulgal kutsikakoolis koos mängimine viib lõpptulemusena teiste koerte suhtes ülereaktiivse koerani, mis siis, et see reageering on "positiivne" - edaspidi jalutususkäikudel rihmast rebimine ja omaniku mittekuulamine on ikkagi selle "positiivse" tegevuse osad, sest eesmärk on minna teise võõra koeraga "mängima".

Samuti ei ole kutsikakooli tegelik eesmärk kohtuda teiste inimeste ja koertega - mis siiski kahjuks enamasti inimeste arvates see põhjus kutsikakoolis käia on.

Seetõttu on Teil inimesena edukaks kutsika sotsialiseerimiseks ning õpetamiseks vaja lahti lasta üldlevinud väärarusaamadest ning mõelda, kas koer peab oskama tulevikus iseseisvalt kõikides olukordades käituda või hoopis tormama iga koera või inimesega tänaval kohtudes temaga "mängima".

Webinar kutsika kasvatamine ja sotsialiseerimine

Meie kutsikakoolis ei õpetata "istu-lama-seisa" käsklusi kuna kutsikas üritab alles oma eluga toime tulla ning ta vajab tegelikuks eluks hoopis muid oskusi.

 

Comments are closed.