ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

Küsimused – FAQs

Q?

Kas treeninguaega saab ise valida?

A.

Individuaaltreeningu aja saab treeneriga eraldi kokku leppida teile sobival ajal.

Grupitreeningud toimuvad üldjuhul õhtupoolikuti või nädalavahetusel kuna muul ajal pole see võimalik, sest inimesed on tööl.

Kui on võimalik komplekteerida grupp inimestest, kes soovivad ühiselt mingit muud aega kui õhtune, siis saab ka muul ajal grupitreeningut läbi viia.

Q?

Kas näitusekoolitus vajab mingisugust erivarustust?

A.

Näitusetrenni tulles võiks lisaks maiusele olemas olla näituserihm. Kui te ei tea, milline see peaks olema, siis ärge umbes ostke, saate  osta järgmiseks tunniks, kui oleme üle vaadanud, milline rihm teie koerale võiks sobida.

Q?

Kas esimest korda tundi tulles peab midagi olema spetsiaalselt kaasa võetud?

A.

Midagi erilist ei ole vaja kaasa võtta, tavalised asjad:

Maiust koerale (lihatükid vms), mis talle väga maitseks.

Vesi koerale

Kakakotid

Koeral peab olema tavaline mitteveniv jalutusrihm (ca 1,5-3 meetrit) või sotsiaalse jalutamise treeningu jaoks ca 5 meetrine rihm.

FLEXI RIHM EI KÕLBA TREENINGUKS!

 

Q?

Mul on 4-aastane koer ja oleks vaja teda treenida paremini käituma, olen varem ainult kodus natukene temaga harjutanud. Kas koer õpib veel nii vanalt?

A.

Iga koera saab õpetada.  Vanusega ei kao koera võime uusi asju õppida, kõik sõltub sellest, kas omanik tahab õpetada. Vanemal koeral on väljakujunenud harjumused, mida on võib-olla natuke raskem muuta, kuid õpetada saab kindlasti.