ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

LIVE veebi- ja eratreeningud

Pakume koertetreeneriga eratreeninguks kahte võimalust:

  1. Otsekontakt üle veebi LIVE videoühendusega
  2.  Vahetu kokkusaamine ning juhendamine

Eratreening on õppevorm, kus koeratreener on kogu aja vältel ainult koera ja tema omaniku päralt. Treeneril on võimalik jälgida ja juhendada täpsemalt ja konkreetsemalt ainult ühte koera(omanikku) ja see annab nii koera omanikule kui tema koerale parema tagasiside.

Kuna esmaseks probleemi süvenemiseks on alati vajalik pikem vestlus koeraomanikuga, siis esimeseks pikemaks kontaktiks koeratreeneriga on mõistlik valida videovestlus, mis võimaldab kiirelt ja mugavalt anda treenerile ülevaate oma murekohtadest ning ootustest tulevasele õppeprogrammile. Samuti saab treener seejärel anda kohe ka esimesed suunised koera käitumise parandamiseks.

Eratreeningud on iga koera ja omaniku spetsiifilised ning vajalikud tegevused ja programm on alati kohandatud konkreetse koera murekohtade lahendamisele.

LIVE video erakoolitusel on võimalik anda just Sulle vajalikku informatsiooni ja vastata küsimustele, mis Sind täpsemalt huvitavad. Siiski ei ole video vahendusel suhtluses kahjuks võimalik pakkuda kõiki lahendusi teie muredele. Võib olla ka vajalik koera pikemaajalisem jälgimine, mida video vahendusel teha ei saa.

Kui Sul on küsimusi, saada kiri: marko@koertetreening.ee


Siit saad tellida endale eratunni vastavalt soovile (täpne toimumise aeg lepitakse eraldi kokku)

 

Loe, mida teile õpetame

 

Comments are closed.