ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

KUTSIKAOMANIKU KOOL

Rõõmus elu koos kutsikaga

16 - 27 juuli 2020

(veebipõhine koolitus)

„Kutsikaomaniku koolis“ pakun teile võimalust näha koera kasvatamist uues valguses.

Saate õppida kasvatusmeetodeid, mis annavad koerale võimaluse heaks, pahandustevabaks eluks ilma, et teda peaks pidevalt keelama või käskima.

Samuti ei ole teil vaja kasutada õpetamisel mitte ühtegi koerale ebameeldivat või valu tekitavat kasvatusmeetodit, annan teile läbi teadmiste tööriistad, millega saate koos koeraga elada kogu elu üksteisemõistmises.

Kui olete omandanud minu tundides teadmised, kuidas saab koera kasvatada ilma käskimata, siis pärast seda võite alati soovi korral käske lisaks õpetada – aga te ei pea seda tegema kui ei taha, kuigi paar eluliselt olulist käsku võiksid koeral selged olla.

Teadmine ja arusaamine kuidas koer käitub ja mõtleb on suur jõud, läbi omandatud teadmiste saate ennetada koera käitumisprobleeme ja suunata ta õigele teele.

Mida varem alustate õigete kasvatusmeetoditega, seda lihtsam on teil edaspidi oma koeraga hakkama saada ja teha koos toredaid tegevusi, mida mõlemad armastate.

Minu eesmärk on näidata teile, et on olemas võimalus oma koera mõista ja temast aru saada rohkem, kui te võib-olla oleksite osanud arvata. Läbi üksteisemõistmise on teil võimalik saavutada oma koeraga kontakt ja temapoolne tagasiside teie tegevusele – saate aru tema vaatenurgast erinevatele olukordadele.

Ja kui rakendate saadud teadmisi, siis teie koostöö koeraga ei põhine tulevikus käskimisel, allutamisel, sundimisel ega muudel analoogsetel meetoditel vaid üksteise mõistmisel ja teineteise tunnete ja seisukohtade austamisel.

Minu esimene tund teiega on webinar, milles räägin teile täpsemalt sellest, kuidas saate oma kutsikat kasvatada vägivallatute ja positiivsete meetoditega ning samuti sellest, kuidas mina näen koera kasvatamist ja tema õpetamist.

Kui olete esimese webinari läbinud ja leiate, et „Ei, meie omavahelised mõtted ja arusaamad koera kasvatamisest ei sobi kokku“, siis saate edasisest koolitusest loobuda ning 100% raha tagasi.

Kui leiate, et oleme samal lainel ja ühiste eesmärkidega, siis saame koos edasi minna ning näidata teile uusi võimalusi oma kutsika kasvatamisel.

Tundides käsitletavad teemad:

Probleemide ennetamine
Kodused tegevused
Vaimne tasakaal
Kasvatamine ja õpetamine
Puhkus ja mäng
Lapsed ja koer

Kõike head ja kohtume teiega esimest korda juba 16. juulil, neljapäeval kell 18.00.

Kokku kohtume teiega 4 tunnis (16, 20, 23, ja 27 juulil, 2 webinari ja 2 ON-LINE videosuhtlust).

Marko Ponder

Dog Training Estonia


Osalemiseks täida alljärgnev vorm, tasumine automaatselt pangakaardiga

SELLELE KOOLITUSELE ENAM VABU KOHTI EI OLE


Kui teil on küsimusi, kirjutage: marko@koertetreening.ee

Comments are closed.