ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

Lõppes koerte sotsiaalse jalutamise kursus

2021 aasta viimaseks koolituseks oli 2-kuuline sotsiaalse jalutamise kursus.

Loodame, et oleme järgmised rohkem kui 30 inimest ja koera aidanud uuele suhtlustasandile ning paremale üksteisemõistmisele. Andsime koertele võimaluse näidata oma tarkust ise hakkama saamiseks ning vähendasime omanike murekoormat koera õpetamisel. Muidugi ei saa unustada asjaolu, et lisaks sellele on nii koertel kui nende omanikel nüüd teadmised ja oskused, et jalutada meeldivalt, ilma rihmast rebimata ning koera peal käske kasutamata.

Kursuse oluline eesmärk oli koera ja omaniku vahelise sideme ja koostöö arendamine. Selleks, et koostöö saaks alata, õpetasime nii koerad kui omanikud lõdva rihmaga jalutama. Seejärel aitasime omanikel mõista koerte omavahelist keelt ning selle teadmise kaasabil sai edaspidi võimalikuks koera ja tema omaniku kahepoolne suhtlus, mis ei põhine enam ainult koera käskimisel.

Harjutasime koerte probleemolukordadest välja toomist ning omanikele andsime uusi teadmisi ning seeläbi suurema enesekindluse koeraga nii rasketes situatsioonides kui tavaolukordades hakkama saamiseks.

Aitäh kõigile osalejatele ja tehke oma armsatele koertele üks suur pai!

Comments are closed.