ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

Koeraomaniku koolitus 6 kuud

17. detsembril 2020 alustame täiesti uue koolitusprogrammiga kestusega 6 kuud.

See koolitus õpetab Teid koeri mõistma ja harmooniliselt koos elama, mitte aga koeri käskima või jõuga allutama (sest seda pole vaja teha!)

10.detsembril toimub sissejuhatav loeng - tule vaatama

Koolitusel õpitavad teadmised ja oskused on kasutatavad kõigi koertega - on teil siis alles kutsikas või juba täiskasvanud koer. Käsitleme ka spetsiifiliselt kutsikatega (alla aastased) seotud teemasid.

Õpe toimub üle interneti, kõigil on võimalus mugavalt oma kodus teadmisi omandada.

Õpe koosneb kahest osast ning soovi korral on võimalik osaleda ka ainult ühes õppetsüklis.

  • Esimene õppetsükkel toimub 17.12.2020 - 11.03.2021
  • Teine õppetsükkel toimub 18.03.2021 - 27.05.2021
Esimene 3-kuuline õppetsükkel
Teine 3-kuuline õppetsükkel

Kõik loengud on otseülekanded ning toimuvad neljapäeviti kell 20.00, workshopi ajakavad vajadusel jooksvalt

Õpe on tasuline (30€/kuu) ning tasuda saab mugavalt igakuiste maksetena (vt infot allpool)

Kuidas õpe toimub?

Õppekava on üles ehitatud nii, et loengud ning workshopid (ehk vahetud videokohtumised üle interneti) toimuvad kordamööda. Loengus käsitletavat teemat saab järgneva nädala kestel oma koera peal rakendada ning seejärel nädala pärast on "workshop" ehk saame vahetult arutleda küsimuste üle, mis on tekkinud ning käsitleda probleemkohti, millistega kokku puutusite iseseisvalt tegeledes. Workshoppides saame käsitleda iga inimese ja koera probleeme (eeldab, et teete koerast video, mida koos vaatame) ning saame arutleda, miks koer nii käitub ning millised oleksid lahendused.

Kõiki loenguid saavad koolitusel osalejad vaadata hiljem järgi, kui vahetu osalemine ei olnud sel päeval võimalik.

Workshop eeldab teie vahetut osavõttu - side on kahepoolne (video- ja heli) ning ilma teie otsese osavõtuta ei saa me koos lahendada jooksvalt tekkinud küsimusi. Seetõttu on workshopid vahetud ühekordsed üritused, mida ei saa hiljem korrata.

Käsitletavate teemade ring on laiem, ülal on välja toodud mõningad olulisemad. Vajadusel saame lisaks käsitleda ka just teid huvitavaid spetsiifilisi küsimusi.

Koolituse põhirõhk on koera käitumisel ning sellest aru saamisel. Kui mõistate, miks koer ühel või teisel viisil käitub, siis saate koera kasvatada nii, et probleeme ei tekigi või siis on võimalik juba olemasolev mureküsimus ära lahendada.

Annan teile läbi teadmiste tööriistad, mida saate edaspidi rakendada oma koera hüvanguks

Esimene õppetsükkel käsitleb koera kasvatamist ning kõike sellega seonduvat ning teises õppetsüklis jätkame probleemsete murekohtade lahendamisega, kuidas käitumisprobleeme ennetada ning juhul, kui need on juba tekkinud, siis kuidas lahendused leida.

Kellele koolitus on mõeldud?

Koolitus sobib nii algajale koeraomanikule, kes alles tegeleb oma esimese koera või kutsikaga kui ka neile, kel täiskasvanud koer(ad). Teadmiste ja oskuste suurendamine koera kasvatamise osas tuleb alati kasuks!


Kui kahtlete, kas see koolitus on Teile vajalik, siis võtke osa tasuta sissejuhatavast loengust 10. detsembril. Registreeru siin


Detsembris algavale koolitusele kohti ei ole

võimalik registreeruda ainult kõigile avatud sissejuhatavale üldloengule

Järgmine 3-kuuline koolitus "Kutsika- ja koera kasvatamine" alustab märtsis 2021


Kui soovite edaspidi infot uute koolituste toimumise kohta, siis pange oma kontakt kirja allpool. Samuti eripakkumised ja soodushinnad koolitustele jõuavad siis esimesena just Teie postkasti (muud rämpsposti ei saadeta).

[wppayform id="6068"]

Comments are closed.