ON-LINE Õppekeskkond | +372 566 90799

Eesmärgid

ÕNNELIKU KOERA KOOL - KOOL TEADLIKULE KOERAOMANIKULE

Anname koerale eluks vajalikud oskused

Õpetame koerale, kuidas olla koer ja tulla eluga toime oma neljal jalal ilma inimeste keeleoskuseta.

Ülaltoodu võtab meie eesmärgid kokku - ehk siis meie sooviks on, et iga koer oleks õnnelik. Selleks õpetame inimestele koerte "keelt" ning aitame koera omanikel mõista, mida nende lemmik öelda tahab.

Jälgi meid Facebookis, värske info meie uutest tegevustest ja koolitustest kohe kätte!

Õpetame koerad lõdva rihmaga jalutama ilma käskimata, õpetame nad koerteks, kes ei tee pahandust ning kuulavad omaniku sõna.

Me ei soovi muuta koeri robotiteks, kes täidavad inimeste käske ilma ise mõtlemata - koer on mõtlev ning iseseisvalt toimetulev loom, keda saab õpetada otsustama, kas tema tegevus on hea või halb ning kas omanik sellist tegevust koera poolt soovib. Koer, kes saab ise mõelda ja tegutseda, on inimesele õnnelik ja meeldiv kaaslane.

Selleks, et kõik ülalkirjeldatu saaks juhtuda, tuleb meil tuua inimene välja tavapärasest koera treeningu kujutlusest ning õpetada täiesti uusi ja teistsuguseid asju.

Mida see tähendab? See tähendab, et igal koeraomanikul tuleb iseenda sees sügavalt järgi mõelda, mida ja kuidas on vaja koerale õpetada. Meetodid, millega üritati koera probleemkäitumist lahendada 5, 10 või rohkem aastat tagasi tänapäeval enam ei päde. Kahjuks on väga raske viia uut mõtteviisi inimeste teadvusesse ning on tavaline lootus, et kui õpetada koerale selgeks istu-lama-seisa, siis pärast seda peaks tema käitumine muutuma kuidagimoodi paremaks. Tegelikkuses see meetod muidugi ei toimi ning vaja on hoopis teistsugust lähenemist ning inimesepoolse mõtteviisi muutust.

Koerad on selleks muutuseks valmis - kas ka inimesed?

On meeldiv tõdeda, et meie kasutatavad eestlaste jaoks üsna ebatavalised õpetamismeetodid on andnud juba paljudele inimestele võimaluse näha oma koera ja talle õpetatavat hoopis uuest vaatevinklist. Aitame omanikel viia koerad vaimselt seisundisse, mille järgselt on koerad võimelised kiiresti õppima täiesti uusi asju, iseseisvuma ning koerte omanikud näevad igapäevaselt, kui ruttu nende suhtlus koeraga paraneb ja suureneb üksteisemõistmine.

Soovitame võimalusel osa võtta teoreetilistest loengutest, sest taustainfo saamine, miks ja mida oma koeraga tegelikult tegema peaks, on väga oluline. Loengutes saate vastuse ka küsimusele, miks teeme asju teistmoodi kui enamik muid koertekoole.

Jälgi meid Facebookis, värske info meie uutest tegevustest ja koolitustest kohe kätte!